Saintsi izbili na treće mjesto

VIDEO Old Trafford u šoku: Srbin srušio ManUtd koji ovo nije doživio od 2009.

U susretu 21. kola Engleske lige Southampton je na Old Traffordu iznenadio Manchester United s 1-0 i probio se na treće mjesto ljestvice.

U derbiju kola 'Saintsi' su iskoristili loš dan zvijezda Uniteda, a pogodak vrijedan pobjede postigao je Dušan Tadić u 69. minuti nakon što je Graziano Pelle pogodio vratnicu. Unitedu je to četvrti poraz sezone, a drugi domaći, dok je dvoboju nizozemskih trenera Ronald Koeman nadmudrio Louisa van Gaala.

No, to nije sve. Manchester United je po prvi put nakon svibnja 2009. godine završio utakmicu Premierlige bez udarca u okvir gola. S takvim ofenzivnim igračima sramota je tim veća.

Manchester United vs Southampton 0-1 Goal Dusan... by luffyxguts

Ranije je Arsenal u Londonu slavio protiv Stoke Citya s 3-0 i probio se na peto mjesto ljestvice. 'Topnici' su poveli već u 6. minuti pogotkom Laurenta Koscielnya, a pobjedu je potom osigurao Alexis Sanchez (33,49). Nakon tri mjeseca na ovoj utakmici je za domaćine opet zaigrao Nijemac Mesut Özil.

Na ljestvici vodi Chelsea s 49 bodova, Manchester City je drugi s 47, a Southampton je treći s 39 bodova. United je četvrti s 37 bodova, a Arsenal peti s 36.