Ma bravo majstore!

VIDEO Kakav top: Super golčina desnog beka Fenerbahčea!

Pogodak kakav se rijetko viđa postigao je branič Fenerbahčea.

Na putu prema plasmanu u osminu finala Kupa Turske Fenerbahče je napravio i drugi korak, svladavši na domaćem terenu Antalyaspor sa 4:2.

Nakon što su u prvom kolu skupine H (dio natjecanja u Kupu Turske igra se po skupinama nap.a.) u gostima svladali Tuzlaspor s 2:1, Fenerovi igrači nisu imali problema s gostima iz Antalyje. Lakoćom su ih pobijedili, a potez utakmice izveo je desni bek Fenerbahčea, malo poznati Sener Ozbayrakli.

Nakon što je Portugalac Nani u 13. minuti donio prednost Feneru, Ozbayrakli je u 31. postigao fantastičan pogodak s više od 30 metara. Poslije jednog kornera lopta je došla do njega, imao je dovoljno vremena namjestiti se i maestralno pogoditi.

Taj gol ubio je svaku nadu gostima da mogu do pozitivnog rezultata, a u drugom poluvremenu ih je s dva pogotka dotukao legendarni Nizozemac Robin van Persie koji je ovog ljeta napustio Manchester United i stigao u Istanbul.

Uspjeli su ipak ublažiti poraz, zgodicima Emrea Akbabe u 74. i Mbille Etamea u 90. minuti.