breaking news !: Milanović: "Ovo je priprema za državni udar. To im neće proći, nemojte se bojati!"
Neobranjivo iz prve u donji lijevi kut

Nekadašnja nogometna megazvijezda ponovno blista. 'Il fenomeno' je jučer postigao i drugi pogodak u svom trećem nastupu za Corinthians i zaslužio ovacije više od 30.000 gledatelja.

Sao Caetano je poveo u 22. minuti pogotkom Marcela Batataisa, a 13 minuta kasnije izjednačio je Andre Santos. Pobjedu Corinthiansu donio je 32-godišnji Ronaldo u 51. minuti.

Bivši igrač Barcelone, PSV Eindhovena, Milana, Intera i Real Madrida igrao je do 78. minute i teren je napustio uz ovacije više od 30.000 gledatelja. Ronaldo je prvi pogodak zabio u derbiju protiv Palmeirasa i to u sudačkoj nadoknadi za 1:1.

'Ronaldo iz utakmice u utakmicu igra sve bolje. Vidjeli ste koliko je opasan, a još uvijek nije dosegao pravu formu', kazao je trener Corinhtiansa Mano Menezes nakon utakmice.