Real Madrid stigao je do četvrte pobjede u Primeri trijumfom na El Madrigalu protiv Villareala rezultatom 2:0...

Mrtva trka između Reala i Barcelone se nastavlja. U 4. kolu Katalonci su se lako obračunali s Racingom iz Santandera, a problema nije imao ni Kraljevski klub na teškog gostovanju kod Villareala na El Madrigalu. Zahvaljujući sjajnom Cristianu Ronaldu Pellegrinijeva momčad stigla je do novog trijumfa i još uvijek ne zna za ništa osim pobjeda na početku nove sezone.

Kao i protiv Xereza, Ronaldo je utakmicu odlučio odmah na početku: već u 2. minuti jedan je solo prodor pretvorio u pogodak i doveo Kraljevski klub u vodstvo. Bio je to njegov peti gol u prvenstvu, i time je postao prvi u povijesti Reala koji je zabio u prva četiri kola Primere.

Real je nastavio dominirati i nakon vodstva, a ključan trenutak dogodio se u 34. minuti kada je Gonzalo Rodriguez dobio drugi žuti i Villareal je do posljednjeg sučevog zvižduka igrao s igračem manje. Do kraja dvoboja pobjedu gostiju potvrdio je Kaka iz dvojbenog penala nakon igranja rukom domaćeg braniča Angela.

Real i Barcelona ostaju na vrhu ljestvice, s maksimalnih 12 bodova iz prva 4 kola.