Ništa bez Modrića

VIDEO Ronaldo opet zabio, 'vratio' se Di Maria, ali Real je – izgubio!

Fiorentina je u prijateljskoj utakmici u Varšavi pobijedila madridski Real sa 2:1 unatoč činjenici da su gubili već nakon tri odigrane minute susreta.

Cristiano Ronaldo je potvrdio odličnu formu zabivši već u 4. minuti prijateljske utakmice u Varšavi, a zanimljivo asistirao mu je Angel di Maria. To je stara veza iz prošle sezone i očito se nisu 'zaboravili'. Argentinac nije u kombinacijama Ancelottija zbog 'više sile' i želje predsjednika Pereza da na njemu vrati novac uložen u Jamesa Rodrigueza.

Nažalost po Ronalda, ostatak momčadi nije ga pratio, a možda je tomu razlog i činjenica da nije bilo "pogona" - našeg Luke Modrića. Trener Carlo Ancelotti odlučio ga je odmoriti i nije ga vodio u Poljsku.

Iskoristila je to Fiorentina pa je preko Marija Gomeza u 26. minuti izjednačila, da bi u 69. Marcos Alonso lijepim pogotkom donio pobjedu. Keylor Navas, koji je ovu utakmicu shvatio kao dokazivanje, nije mogao zaustaviti taj udarac.