Supergolovi Raula i Sergija Ramosa

Madridski Real pod trenerom Juande Ramosom igra sve bolje i bolje. U 24. kolu Primere na Bernabeu je teško stradao Betis, kojem su Los Galacticosi zabili čak šest komada, i to sve u prvom poluvremenu.

Devet pobjeda zaredom i tek dva primljena pogotka u tom razdoblju! Real Madrid igra jako dobar nogomet nakon dugo vremena, a tome je zaslužan izvrsni trener Juande Ramos, koji se nakon loše epizode u Tottenhamu vratio u Španjolsku i opet postiže vrhunske rezultate.

U pobjedi protiv Betisa 6:1 strijelci su bili Huntelaar i Raul dvaput te Higuain i Sergio Ramos po jednom, dok je za goste zabio Ricardo Oliveria. Zanimljivo svi su golovi pali u prvom poluvremenu, tako da gosti još mogu biti i zadovoljni rezultatom.

Barcelona je konačno počela podbacivati, tako da je i razlika na vrhu s 12 bodova od prije dva kola sada pala na 7. Ako Real Madrid nastavi sa ovakvom pobjedničkom serijom, tko zna, možda pitanje prvaka Španjolske i nije riješeno...