U Realu se žalili na travnjak

Nogometaši Real Madrida izgubili su u polufinalu Peace Cupa u Sevilli 2-1 od Juventusa. Bio im je to četvrti i peti primljeni gol u trima utakmicama natjecanja. Sve su primili glavom...

Trener Manuel Pellegrini upozoravao je svoje igrače prije dvoboja s Torinezima na njihovo branjenje zračnog prostora pred golom. Dva su im gola tako zabili iz ekvadorskog LDU Quita, a jedan iz saudijskog AL-Ittihada.

Madriđanima su, međutim, trebale tri minute da ponovno dobiju gol glavom. Zabio im ga je njihov donedavni suigrača Fabio Cannavaro, koji je tijekom triju sezona nastupanja za Real zabio jedan jedini gol.

Isto je u četvrtoj minuti nastavka utakmice, za konačnih 2-1, učinio Hasan Salihamidžić. Pellegriniju tako ostaje otklanjati problem u nastavku priprema za novu sezonu.

Nakon poraza, Čileanac se žalio na nekvalitetu travnjaka na Sanchez Pizjuanu. 'Nije normalno da je igraču potrebno pet dodira da bi primirio loptu', rekao je Pellegrini.