Ništa od preokreta

VIDEO Novi kiks Bilićeva Bešiktaša: Naslov sve dalje!

Turski nogometni velikan Bešiktaš kojeg vodi hrvatski stručnjak Slaven Bilić, propustio je još jednu priliku vratiti se u borbu za naslov prvaka nakon što je na gostovanju kod Akhisar Belediyespora odigrao tek 1:1.

Nakon što je Fenerbahče u srijedu remizirao protiv fenjeraša Kayseri Erciyesspora (1:1), Bešiktaš se našao u prilici da sam odlučuje o svojoj sudbini. Pobjede u zadnja četiri susreta donijele bi Bešiktašu prvi naslov prvaka nakon 2009. godine. No, Bešiktaš je zapeo već na prvoj prepreci odigravši tek 1:1 protiv Akhisar Belediyespora.

Domaćin je poveo u 14. minuti golom Mehmeta Akyuza, a izjednačio je Demba Ba u 54. minuti svojim 18. golom ove sezone. U posljednjih pola sata momčad koju vodi Slaven Bilić je jurnula po pobjedu, no nije uspio.

Tri kola prije kraja prvenstva Galatasaray vodi sa 70 bodova, Fenerbahče je drugi sa 67 bodova, a treći je Bešiktaš sa 66 bodova.