Hrvatski napadač u redovima Palerma Igor Budan upisao se u strijelce u utakmici 5. kola talijanskog nogometnog prvenstva u domaćem 3-3 remiju svoje momčadi s Romom, po vrlo teškom terenu natopljenom kišom.

Budan je zabio za izjednačenje 1-1 u 40. minuti udarcem ljevicom iz neposredne blizine i tako postigao svoj drugi prvenstveni gol. Zamijenjen je u 76. minuti.

Palermo je bio na pragu druge ovosezonske pobjede do posljednjih trenutaka ali je dvije minute prije kraja izjednačenje Romi za 3-3 donio njen kapetan Francesco Totti golom iz jedanaesterca koji je prethodno skrivio Rubinho na Stefanu Okaki Chuki.

Budanov Palermo nakon 5 kola nalazi se na 13. mjestu u talijanskoj ligi, dok je Roma sedma.