Ludnica na Old Traffordu

VIDEO ManUtd na krilima sjajnih De Gee i Di Marije srušio Everton!

Manchester United je prvi put ove sezone dobio dvije utakmice zaredom, a na Old Traffordu je nakon West Hama pao i Everton s 2-1...

Manchester United je za pobjedu protiv Evertona morao strepiti do posljednje minute. Tada je, naime, De Gea izvrsnom intervencijom  iščupao projektil Ovieda i donio svojoj momčadi tri boda.

Crvene vragove je u 27. minuti u vodstvo doveo Di Maria nakon asistencije Mate. Everton je pred kraj poluvremena imao priliku izjednačiti iz jedanaesterca, no udarac Bainesa obranio je danas fenomenalni De Gea.

Naismith je u 55. minuti glavom vratio stvari na početak da bi sedam minuta kasnije Falcao pogodio za 2:1. Bio mu je to prvi pogodak za Manchester United otkako je došao iz Monaca.

Everton je pred kraj utakmice stisnuo United, no već spomenuti De Gea je sjajnim obranama bacao u očaj igrače Evertona. (VLM)