majstorski!

VIDEO Mandžukić zabio prvijenac za Juve: 'Zakucao' za pobjedu u 90. minuti

Hrvatski nogometni reprezentativac Mario Mandžukić zabio je prvijenac u dresu Juventusa u prijateljskoj utakmici protiv poljske Lechije Gdanjsk, koju je 'Stara Dama' dobila s 2:1...

Mandžukić je zabio pobjednički pogodak u 90. minuti, nakon što je odlično primio loptu u kaznenom prostoru, 'zavaljao' dvojicu obrambenih igrača i onda neobranjivo zakucao loptu pod gredu poljskog vratara Budzileka.

Juventus je poveo već u 4. minuti nakon što je glavom poslije ubačaja iz kuta pogodio Paul Pogba. Rezultat se nije mijenjao do 82. minute utakmice kada je Adam Buksa poravnao rezultat i činilo se da bi Lechia mogla uzeti 'bod' aktualnom viceprvaku Europe.

Međutim onda se ukazao Mandžukić koji je sjajno primio ubacivanje Romana Mačeka s desnog krila, lažnjakom se riješio dvojice igrača i neobranjivo potegnuo pod gredu.

Juventus za tri dana očekuje posljednja prijateljska utakmica protiv Marseillea, a potom se okreće novoj sezoni i utakmici talijanskog Superkupa protiv Lazija.