Bruno kao Bale

VIDEO Čudesan gol Torina pa majstorija Pirla za pobjedu u 93. minuti

Nakon 12 godina nogometaši Torina napokon su uspjeli postići pogodak u gradskom derbiju protiv Juventusa, no i sedmi put uzastopce upisali su poraz.

U derbiju 13. kola Serie A "Stara dama" je pobijedila Torino 2-1, a pobjednički gol zabio je Andrea Pirlo u trećoj minuti sudačke nadoknade. Juve je do pobjede došao s igračem manje nakon što je u 78. minuti isključen Stephan Lichtsteiner.

Juventus je poveo u 15. minuti golom Artura Vidala iz kaznenog udarca. Slavlje domaćina nije dugo trajalo, sedam minuta kasnije izjednačio je Bruno Peres. Kada je Lichtsteiner isključen u 78. minuti činilo se kako će Torino napokon izvući remi u gradskom derbiju. No, Pirlo je sjajnim udarcem s dvadesetak metara donio talijanskom prvaku 'najdražu pobjedu'.

Bila je to sedma uzastopna pobjeda Juventusa u gradskim derbijima, te prva u posljednjih 11 ogleda u kojima je Torino zabio gol. Posljednji put Torino je zabio pogodak Juventusu u veljači 2002. godine odigravši 2-2.

Juventus je ovom pobjedom pobjegao Romi na šest bodova viška, no Romu večeras očekuje ogled protiv Intera.