Courtois spasio Bluese

VIDEO Liverpool u napetoj utakmici propustio nokautirati Chelsea

U prvoj utakmici polufinala engleskog Liga kupa Liverpool i Chelsea odigrali su na Anfieldu 1-1...

Chelsea je prvi stigao do vodstva, no u konačnici može biti sretan da je remizirao, jer je Liverpool u nastavku bio puno, puno bolji. Chelsea je do vodstva stigao u 18. minuti, kada je jedanaesterac, koji je sam izborio, realizirao belgijski reprezentativac Eden Hazard.

Rezultat se potom nije mijenjao do 60. minute kada je Raheem Sterling povukao sjajan potez. Jordan Henderson mu je dodao loptu na nekih 30-ak metara od gola Chelseaja, a mladi je engleski reprezentativac potom prošao pored dvojice igrača gostiju, zatim pretrčao Garyja Cahilla i povukao sjajni dijagonalni udarac, te pogodio za 1-1.

Steven Gerrard je nedugo nakon toga uzdrmao vratnicu, a Adam Lallana sjajno tukao izvan šesnaesterca, no Courtois je vršcima prstiju skrenuo loptu u korner.