puno razloga za osmijeh

VIDEO Liverpool blizu vrha, kiks Arsenala i nove dvije ozljede

Okončano je 14. kolo engleske Premierlige nakon kojeg vrh zajednički drže dva Cityja - Manchester i Leicester...

U susretu 14. kola engleskog nogometnog prvenstva Liverpool je pobijedio Swansea City 1-0, dok je Asrenal remizirao kod Norwich Cityja (1-1) propustivši pritom priliku uspeti se na vrh ljestvice.

Bilićev West Ham još jednom bez punog plijena

Liverpool je do treće pobjede u zadnja četiri kola stigao golom Jamesa Milnera iz jedanaesterca u 62. minuti. Jordan Ibe pokušao je uputiti centaršut na peterac gostiju, no loptu je nehotice rukom igrao Taylor. Sudac je odmah pokazao na bijelu točku, a neumoljiv je bio Milner.

Rezultat se do kraja utakmice nije mijenjao, iako je Swansea u samoj završnici susreta imao nekoliko obećavajućih situacija za izjednačenje, odnosno uzimanje barem boda.

Hrvatski reprezentativac Dejan Lovren odigrao je cijeli susret za 'redse' i ponovno je bio na visokoj razini.

Arsenal je na gostovanju kod Norwich Cityja odigrao 1-1, čime je propustio priliku probiti se na vrh ljestice na kojem se nalaze Manchester City i Leicester City. 'Topnici' su poveli u 30. minuti golom Mesuta Özila, kojeg je idealnim dodavanjem nakon pogreške vratara Ruddyja poslužio Alexis Sanchez. Izjednačio je Lewis Grabban dvije minute prije kraja poluvremena.

Više od rezultata menadžera Arsenea Wengera brinu nove dvije ozljede. Zbog bolova u kuku travnjak je nakon svega 10 minuta igre napustio stoper Laurent Koscielny, dok je Alexis Sanchez zamijenjen u 60. minuti zbog ozljede zadnje lože. Wenger je uoči meča rekao da je Sanchezova loža u lošem stanju, ali ga je svejedno odlučio poslati na travnjak.