Nova senzacija

VIDEO Juve i Mandžo u drami: Ovako loš start nisu ni sanjali

Nogometaši Chieva napravili su senzaciju u 3. kolu Talijanske lige odigravši 1-1 kod prvaka Juventusa, a klub iz Verone je ovim uspjehom na samom vrhu ljestvice.

Chievo je poveo pogotkom Perparima Hetemaja već u 5. minuti, a to su vodstvo držali sve do 83. minute kada je Paulo Dybala iz kaznenog udarca izjednačio. Marijo Mandžukić je kod Juventusa igrao zadnjih 17 minuta.

Hrvatski reprezentativac Milan Badelj dobio je crveni karton, ali je njegova Fiorentina ipak slavila kod kuće protiv Genoe (1-0). Badelj je "pocrvenio" u 64. minuti, a devet minuta ranije za Fiorentinu je ušao u igru i Nikola Kalinić. Pobjedu je domaćinu donio Bubacar u 60. minuti.Roma je pogocima Falquea i Iturbea slavila kod novog prvoligaša Frosinonea.

Na ljestvici vode Chievo i Roma s po 7 bodova, a Juventus je sa ovim remijem i dva poraza tek 15. s jednim bodom.