Gosti bez šansi

VIDEO Brozović potvrdio pobjedu Intera: Nerazzurri na vrhu Serie A!

U posljednjem susretu 13. kola talijanskog nogometnog prvenstva Inter je na San Siru pobijedio Frosinone 4-0.

Pobjedom protiv Frosinonea od 4:0 Inter je preuzeo prvo mjesto na ljestvici Serie A.

Golove za prvu pobjedu Intera ove sezone s više od jednog gola razlike zabili su Jonathan Biabiany (29), Mauro Icardi (54), Jeison Murillo (87) i Marcelo Brozović (90).

Ivan Perišić zaigrao je za Inter posljednjih pet minuta i sudjelovao je u akciji za treći pogodak na utakmici.

Brozović je, pak, ušao u igru u 88. minuti, a dvije minute kasnije se upisao među strijelce.

Inter je pobjedom preuzeo prvu poziciju na ljestvici sa 30 bodova, a drugu poziciji dijele Napoli i Fiorentina sa po 28 bodova. Zadnja tri mjesta koja vode u niži rang natjecanja drže Frosinone (11), Verona (6) i Carpi (6).