Golovima Higuaina i Robbena Real Madrid stigao je do nove pobjede na američkoj turneji, ovaj put na gostovanju kod DC Uniteda rezultatom 3:0.

Na stadionu FedEx Field, domu NFL momčadi Washington Redskinsa, više od 60.000 ljudi dočekalo je nogometeaše Real Madrida.

U prijateljskom su dvoboju Madriđani pobijedili domaći DC United, momčad iz MLS lige, 3-0. Dva je gola za goste zabio Argentinac Gonzalo Higuain, u 56. i 59. minuti, dokazavši tako da za njega ima mjesta u Realovoj svlačionici.

Konačan je rezultat postavio Arjen Robben u 68. minuti, fantastičnim lobom domaćeg golmana.

Igralo se po temperaturi od 33 Celzijeva stupnja uz vlažnost zraka od 80 posto. Od prve su minute zaigrali Xabi Alonso i Kaka, kao i Ronaldo. Na klupi su ovaj put bili Benzema i Raul.