Drame u Londonu i Torinu

VIDEO Čudesan povratak Anderlechta u Londonu, veliki preokret Juventusa!

U sklopu 4. kola Lige prvaka svjedočili smo dvama velikim preokretima, Anderlechta na Emiratesu i Juventusa u Torinu...

Anderlecht je na Emiratesu nadoknadio 0-3 protiv Arsenala, dok je Juventus u dvije minute preokrenuo 1-2 protiv Olympiakosa.

Arsenal je na poluvremenu imao 2-0. Mikel Arteta je zabio u 25. iz jedanaesteraca, a samo četiri minute kasnije Alexis Sanchez je provukao loptu kroz 'šumu' nogu i zabio za 2-0.

FOTO Real još jednom slavio protiv Liverpoola, Ronaldo zasad bez rekorda!

VIDEO Subašić primio prvi gol u Ligi prvaka, Bayer na korak od osmine finala!

Nakon manje od 15 minuta nastavka bilo je 3-0, a onda je u narednih 30 uslijedio preokret. Anthony Vanden Borre je u 61. smanjio na 3-1, a potom iz jedanaesterca zabio za 3-2. Činilo se da će se Arsenal izvući s minimalnom pobjedom, ali je Aleksandar Mitrović u 90. postavio konačnih 3-3.

U istoj je skupini Borussia Dortmund slavila protiv Galatasaraya s 4-1, te je uz Real Madrid postala druga momčad koja je osigurala prolazak skupine. Arsenal je prolaz držao do pogotka Mitrovića.

U narednom kolu, za tri tjedna, Arsenal će ugostiti Borussiju, dok će Anderlecht biti domaćin turskom Galatasarayju.

U skupini A Juventus je pred svojim navijačima slavio protiv Olympiakosa s 3-2, čime se izjednačio na drugom mjestu ljestvice upravo s grčkim prvakom. No, nije sve proteklo mirno i prema željama Talijana.

Andrea Pirlo doveo je domaćina u vodstvo u 21. minuti, no samo tri minute kasnije Botia zabija za 1-1. Mreže su mirovale do 61. kada Delvin Ndinga šokira Torino i zabija za 1-2.

Međutim vodstvo, točnije pozitivan rezultat gostiju trajao je samo pet minuta, jer je Juventus preko Roberta Jimeneza (autogol) i Paula Pogbe preokrenuo na 3-2.

U istoj je skupini Atletico Madrid našeg Marija Mandžukića slavio na gostovanju kod Malmöa, te sada ima devet bodova na vrhu ljestvice. Hrvatski je napadač igrao do 69. minute, kada ga je na travnjaku zamijenio Antoine Griezmann. Strijelci za madridski sastav bili su Koke i Raul Garcia.

Atletico Madrid u narednom kolu dočekuje Olympiakos, dok švedski prvak ugošćuje Juventus.