Senzacionalni Farski Otoci

VIDEO Danska preokretom šokirala Srbiju, Ronaldo spasio Portugal!

Danska je u Beogradu, u skupini I kvalifikacija za Euro 2016., pobijedila Srbiju s 3:1...

Srbija je u svom trećem susretu u kvalifikacijama za Europsko prvenstvo doživjela poraz od Danske. Utakmica u Beogradu igrana je pred praznom tribinama zbog kazne koju su Srbi dobili nakon susreta s Albanijom, a gosti su do pobjede stigli preokretom u drugom dijelu.

Serbia vs Denmark 1-3 I All Goals & Highlights... by skymediatv1

Domaćin je dobro otvorio utakmicu na stadionu Partizana i preko Tošića došao u vodstvo. S tim rezultatom otišlo se na odmor, a Danska je izjednačila u 60. minuti kada je pogodak postigao Bendtner. Samo dvije minute kasnije Simon Kjaer zabio je za vodstvo gostiju, a konačni rezultat u 85. minuti postavio je svojim drugim pogotkom Bendtner.

Cristiano Ronaldo Goal Portugal 1 -0 Armenia... by soccerpremium

Njemačka je u Nürnbergu ugostila Gibraltar, najmlađu članicu Uefe i pobijedila 4:0. Dva gola zabio je Müller, jedan je zabio Götze, a autogol je postigao Santos. Portugal je teškom mukom pobijedio Armeniju, jedini pogodak u 72. minuti zabio je Cristiano Ronaldo.

Najveću senzaciju u kvalifikacijskim utakmicama za Euro 2016. u petak napravila je reprezentacija Farskih Otoka, koja je kao gost u Pireju svladala Grčku sa 1-0 (0-0) u susretu skupine F. Jedini pogodak na utakmici postigao je Johan Simun Edmundsson (61).

Goal Edmundsson - Greece 0-1 Faroe Islands - 14... by moezsf0012

Farani su sada pretekli Grke na petom mjestu ljestvice s tri boda, dok europski prvaci iz 2004. nakon četiri kola imaju samo bod. (Hina / VLM)