Nogometaši Palerma nisu uspjeli ostvariti i drugu domaću pobjedu u novoj sezoni Serie A. No, nakon svega mogu biti zadovoljni i sa 1-1 protiv novog prvoligaša Barija...

Od 2. minute su gosti vodili 1-0 pogotkom Allegrettija i unatoč silnim napadima domaćina (ukupno osam udaraca u okvir vratiju), tek je u prvoj minuti sudačke nadoknade Palermo izjednačio.

Zaslužan za to je hrvatski nogometaš Igor Budan koji je utakmicu počeo na klupi, ali je od ulaska (60. minuta) bio najopasniji igrač po gostujućeg vratara Gilleta.

Nakon nekoliko promašenih prilika tijekom nastavka, u 91. minuti je Budan postigao prvi pogodak u sezoni, a zbog velikog slavlja je zaradio i žuti karton.

Bari se ove godine vratio u prvu ligu, a zanimljivo da su i u trećoj utakmici odigrali neodlučeno. Ranije su ostvarili 1-1 kod Intera i 0-0 protiv Bologne na domaćem terenu.