Sjajni Wolfsburg

Nogometaši Wolfsburga obranili su drugo mjesto u Bundesligi pobjedom u 14. kolu kod Hannovera s 3:1, a asistent za sva tri zgoditka gostiju bio je hrvatski reprezentativac Ivan Perišić.

Ivan Perišić se istakao dodavanjima zgoditke De Bruyneu (4), Dostu (69) i Arnoldu (85), a do 66. minute je igrao i Ivica Olić. Wolfsburg se s devetim trijumfom u prvenstvu učvrstio na drugom mjestu i sada zaostaje četiri boda za prvoplasiranim Bayernom.

U ostalim susretima Borussija (M) je prekinula seriju od tri izgubljena dvoboja svladavši na svom terenu savladala Herthu s 3:2, dok je uvjerljivu pobjedu u Stuttgartu ubilježio Schalke (0:4).

Bayern je pak s minimalnih 1:0 pobijedio Bayer Leverkusen, a strijelac pobjedničkog pogotka bio je Franck Ribery u 51. minuti.