Iznijeli ga na nosilima

Nisu samo nogometaši Reala skupo platili utakmicu na Santigao Bernebuu.

Real je pobijedio Sevillu s 2:1u zaostaloj utakmici čime je pobjegao Barceloni na četiri boda prednosti. No, slavlje su pokvarile ozljede Jamesa Rodrigueza kojeg neće biti dva mjeseca i Sergija Ramosa koji bi trebao izbivati nekoliko tjedana.

Veliki problemi za Real: Jamesu pukla kost, ozlijedio se i Ramos

I Sevilla je ostala bez svog vratara Beta kojeg je brutalno koljenom nokautirao Karim Benzema već u 35. minuti. Beta su iznijeli na nosilima, a sa stadiona je odvezen odmah o bolnicu na slikanje glave, makar mu je u sudaru ozlijeđeno i rame.

Francuski napadač nije smio tako startati u vratarevu prostoru na svega dva metra od gola. Loptu nije mogao stići bez da se ovo ne dogodi. Nevjerojatno je da Benzema za ovaj brutalan start koljenom u glavu nije dobio nikakvu kaznu! Da stvar za Sevillu bude još gora, Betova zamjena Sergio Rico primio je pogodak ni minutu nakon što je ušao u igru umjesto nesretnog Portugalca.