Sve bliže tituli

VIDEO Barca opet pobjegla Realu, fenomenalan pogodak Pedra!

Nogometaši Barcelone pobijedili su u 36. kolu Primere kod kuće Real Sociedad s 2-0 i do važna tri boda u pohodu na naslov prvaka...

Prvi pogodak zabio je Neymar u 51. minuti. Xavi je ubacio u kazneni prostor, netko iz obrane gostiju samo malo odbio loptu, ali točno na glavu igrača Barce koji zabija svoj 22. prvenstveni pogodak ove sezone.

Brazilcu je to bio peti pogodak u posljednjih šest utakmica u Primeri, a imao je i dvije asistencije. Barcelona je, pak, postigla prvi pogodak protiv Sociedada u ovoj sezoni, dosad je to bio jedini klub u Primeri protiv kojeg MSN i ostalo društvo nisu zatresli mrežu.

Priču je u 86. minuti zaključio Pedro koji je zabio fenomenalan pogodak 'škaricama'. Ivan Rakitić nije bio u sastavu, Luis Enrique nije ga uopće prijavio jer ga je želio odmoriti nakon sjajne partije protiv Bayerna.

Barca sada ima 90 bodova, pet bodova više od Reala koji navečer dočekuje Valenciju, a dokraja su još dva kola.