breaking news !: Milanović: "Ovo je priprema za državni udar. To im neće proći, nemojte se bojati!"
Golijada u Rimu

VIDEO Willian sjajnim golom spasio Mourinha, Barca na Neymarov pogon

Aktualni europski prvak Barcelona pobijedio je BATE Borisov 3-0 u susretu 4. kola E skupine Lige prvaka, no nažalost u 20. minuti se ozlijedio Ivan Rakitić...

Hrvatski veznjak je započeo utakmicu u Barceloninom sastavu, no stradao je već u 20. minuti. U katalonskom klubu strahuju kako će hrvatski veznjak propustiti El Clasico 21. studenog. Golove za Barcinu pobjedu postigli su Neymar (30-11m, 83) i Suarez (60).

VIDEO Monstruozni Bayern demolirao Arsenal, golčina Alabe!

Sve golove s utakmice Barcelone i BATE-a pogledajte OVDJE.

U drugom susretu Roma je u sjajnom dvoboju pobijedila Bayer 3-2. Domaćin je vodio 2-0, Bayer je izjednačio, no Roma je u završnici izborila prvu pobjedu. Golove za Romu zabili su Mohamed Salah (2), Edin Džeko (29) i Miralem Pjanić (81), a za goste Admir Mehmedi (46), Hernandez (51). Dario Krešić je utakmicu pratio s Bayerove klupe za pričuve, dok je Tin Jedvaj i dalje izvan stroja zbog ozljede

Barca vodi na ljestvici sa 10 bodova, Roma je druga s pet bodova, Bayer ima četiri, a BATE tri boda.

U skupini G Chelsea je teškom mukom pobijedio Dynamo Kijev 2-1. 'Bluesi' su poveli autogolom Aleksandra Dragovića u 34. minuti. Isti je igrač izjednačio u 78. minuti, a pobjedu londonskom sastavu donio je Willian u 83. minuti.

Sjajan pogodak Williana za pobjedu Chelseaja pogledajte OVDJE.

U drugom susretu Porto je rutinski odradio posao pobijedivši na gostovanju Maccabi Tel Aviv 3-1. Strijelci za Porto bili su Cristian Tello (19), Andre Andre (50) i Layun (72), a prvi gol za Izraelce u skupini zabio je Zahvi (75-11m).

Na ljestvici vodi Porto (10), ispred Chelsea (7), Dynama (5) i Maccabija (0).

U skupini H Zenit je pobjedom na gostovanju kod Lyona 2-0 osigurao osminu finala. Oba gola zabio je Artem Dzjuba (25, 57). U drugom susretu Gent je pobijedio Valenciju 1-0 golom Svena Kumsa (46-11m).

Na ljestvici vodi Zenit sa 12 bodova, Valencija ima šest bodova, Gent četiri, a Lyon jedan bod.