Munir debitirao pogotkom

VIDEO Barca može i s 10-oricom: Sjajni Messi, asist Rakitića i nezaustavljivi klinac!

Na otvaranju nove sezone Barcelona je pobijedila Elche 3-0 uz asistenciju hrvatskog reprezentativca Ivana Rakitića...

Barcelona je povela u 42. minuti golom Lionela Messija, no već minutu kasnije je Javier Mascherano dobio crveni karton jer je kao posljednji čovjek obrane oborio Jonathasa.

Na otvaranju drugog dijela Rakitić je sjajnom asistencijom uposlio Munira El Haddadija koji je riješio sve dvojbe oko pitanja pobjednika. U 63. minuti je Messi zabio i svoju drug goli na utakmici. Rakitić je odigrao cijeli susret za Barcu, dok je Mario Pašalić u gostujućem sastavu igrao do 81. minute.

Celta Vigo je pobijedila Getafe 3-1, a gol za goste zabio je Brazilac s hrvatskom putovnicom Sammir u 63. minuti.

Prvo kolo će zaključiti u ponedjeljak Real Madrid protiv Cordobe, te Rayo Vallecano i Atletico Madrid. (Hina)