Sevilla na drugom mjestu

VIDEO Veliko iznenađenje u Španjolskoj: Prvi poraz Valencije

Najveće iznenađenje nedjeljnih utakmica 8. kola Primere priredio je Deportivo koji je u La Coruni s 3-0 deklasirao Valenciju.

Valenciji je to prvi poraz ove sezone, a Deportivo je ubilježio drugu pobjedu. Sevilla je kao gost slavila na gostovanju kod Elchea pogocima Bacce i Gameira, pa je klub iz Andaluzije opet na sjajnom drugom mjestu.

Villareal je kod kuće s 2-0 porazio Almeriju, a oba je pogotka za "Žutu podmornicu" postigao Nigerijac Uche. Villareal je sada šesti s 14 bodova.

Atletico Madrid je na domaćem terenu pobijedio Espanyol sa 2-0 pogocima Tiaga (43) i Maria Suareza (72). Hrvatski napadač Mario Mandžukić igrao je za Atletico do 85. minute, i tri puta je bio u izglednim prilikama. U 3. minuti nakon kornera Mandžukić je pucao lijevom nogom, ali je vratar bio na mjestu. U 37. Mandžukić je pokušao glavom, ali lopta je prošla tik uz vratnicu, a 65. minuti njegov udarac ponovno je obranio golman Espanyola.