Mandžin 12. gol u Primeri

VIDEO Uraganski start Atletica za uvjerljivu pobjedu, gol i dvije asistencije Mandže!

U 24. kolu španjolskog nogometnog prvenstva Atletico Madrid je u subotu na domaćem terenu pobijedio Almeriju...

Atletico je slavio s 3-0, a hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić zabio je vodeći gol, te je upisao dvije asistencije.

Mario Mandžukić zabio je svoj 12. gol u prvenstvu udarcem s bijele točke nakon prekršaja nad Diegom Godinom. Bilo je to u 13. minuti, a već u 20. Mandžo je asistirao Griezmannu za 2:0. Devet minuta kasnije uslijedila je još jedna asistencija Hrvata i novi gol Francuza za 3:0 u prvih 30 minuta!

Diego Simeone počeo je utakmicu bez Fernanda Torresa u napadu, no zasad su oba napadača Atletica pokazala kako su s razlogom u prvih 11. Zajedno su dosad u prvenstvu zabili 26 golova.

Hrvatski centarfor ove je sezone u svim natjecanjima zabio 20 golova. U prvenstvu je postigao 12 pogodaka, a tome je pridodao i 5 asistencija.