City na začelju

VIDEO Sjajni Maribor uzeo bod Chelseaju, senzacija CSKA na Etihadu!

Odigrane su utakmice 4. kola Lige prvaka u skupinama E, F, G i H, a najveća iznenađenja večeri pripala su CSKA i Mariboru...

Bayern je u susretu 4. kola E skupine na Allianz Areni rutinski odradio posao protiv Rome pobijedivši 2-0 nakon što je u Rimu slavio 7-1. Po jedan pogodak u svakom poluvremenu bio je dovoljan za četvrti trijumf Bavaraca u skupini. Golove su postigli Franck Ribery u 38. minuti i Mario Götze u 64. minuti.

VIDEO Barcelona uz dosta sreće riješila Ajax na krilima Messija!

VIDEO Srna zabio i asistirao u novoj visokoj pobjedi Šahtara!

U drugom susretu iz ove skupine CSKA je u Manchesteru šokirao City ostvarivši pobjedu 2-1 i vratio se u igru za drugu poziciju. Junak utakmice bio je dvostruki strijelac Doumbia (2, 35). Pogodak za 'građane' zabio je Yaya Toure u 8. minuti, no osam minuta prije kraja susreta je dobio crveni karton zbog udaranja suparnika. Pocrvenio je i Fernandinho u 70. minuti pa je City osim bez bodova ostao i bez dvojice važnih igrača u završnici natjecanju u skupini.

Sve golove s utakmice Manchester City - CSKA možete vidjeti OVDJE.

U skupini G Maribor je priredio senzaciju odigravši na svom stadionu 1-1 protiv Chelsea. Slovenski prvak je poveo sjajnim pogotkom Agima Ibraimija u 54. minuti, a izjednačio je Nemanja Matić u 73. minuti. Gosti su u 85. minuti mogli do pobjede, no Eden Hazard je promašio kazneni udarac, točnije Jasmin Handanovič je zaustavio njegov udarac.

Fenomenalan pogodak Maribora protiv Chelseaja pogledajte OVDJE.

Pogodak Matića za izjednačenje u Mariboru pogledajte OVDJE.

Na ljestvici vodi Chelsea s osam bodova, Schalke ima pet, Sporting četiri, a Maribor tri boda. (Hina)

Utakmice 4. kola Lige prvaka u skupinama E, F, G i H:

Ajax - Barcelona 0-2 (Messi 36', 76')

PSG - APOEL 1:0 (Cavani 1')

Athletic Bilbao - Porto 0:2 (J. Martinez 56', Brahimi 73')

Bayern - Roma 2:0 (Ribery 38', Götze 64')

Manchester City - CSKA 1:2 (Yaya Toure 8' / Doumbia 2', 34')

Maribor - Chelsea 1:1 (Ibraimi 50' / Matić 73')

Šahtar - BATE 5:0 (Srna 19', Alex Teixeira 48', Luiz Adriano 59', 83', 93')

Sporting - Schalke 4:2 (Sarr 27', Jefferson 52', Nani 72', Slimani 91' / Choupo-Moting 17', Aogo 88')