Taravel zabio škaricama

Dinamo okrenuo Belupo u Koprivnici i nastavio lov za Rijekom

U prvoj utakmici 17. kola HNL-a Dinamo je slavio preokretom u Koprivnici...

U prvoj utakmici 17. kola Prve HNL Dinamo je kao gost u Koprivnici svladao Slaven Belupo s 2-1 (1-1).

Šokantna vijest za Ademija i Dinamo: UEFA mu odrezala najgoru moguću kaznu!

Domaći su poveli preko kapetana Mateasa Delića (40), ali vrlo brzo Taravel (44) je uspio poravnati nakon velike pogreške domaćeg vratara, da bi u drugom poluvremenu pobjedu Dinamu osigurao Henriquez (55) poslije dobrog proigravanja Pjace.

Od zanimljivosti iz Koprivnice treba izdvojiti dvije stvari. Prva je ozljeda Hodžića, koji je igru napustio u 17. minuti nakon sudara s Rozmanom, a druga povratak nezadovoljnog Ćorića koji je odigrao posljednjih 15 minuta.

Pred 3.000 gledatelja sudio je Vučemilović iz Osijeka.

Drugi Dinamo sada ima 33 boda, jedan manje uz utakmicu više od vodeće Rijeke, a četiri više od trećeg Hajduka. Slaven Belupo je ostao osmi sa 17 bodova, jednim manje od sedme Istre 1961, a četiri više od devetog Osijeka, te devet više od posljednjeg Zagreba.