Osma pobjeda zaredom

VIDEO Real gazi: Modrić zabio volejom nakon sjajne akcije 'kraljeva'

Real je pobijedio Villarreal 3:0, dok je Atletico slavio protiv Athletica 1:0 u Bilbau u 34. kolu Primere...

U susretu 34. kola Real Madrid je pobijedio Villarrela 3-0, a treći pogodak na utakmici postigao je hrvatski reprezentativac Luka Modrić

Taj svoj drugi gol ove sezone Modrić je zabio u 76. minuti utakmice, a osim njega golove za 'kraljevski klub' zabili su još i Karim Benzema (41) te Lucas Vazquez (69). Modrić je igrao do 79. minute, dok Mateo Kovačić nije nastupio.

U ranije odigranom susretu Barcelona je 'uništila' Deportivo 8-0, a u golijadi je s pogotkom i asistencijom sudjelovao i hrvatski reprezentativni veznjak Ivan Rakitić. Rakitić je za Barcelonu odigrao svih 90 minuta, dok je debakl Deportiva s klupe za pričuve promatrao bivši vratar hrvatske reprezentacije Stipe Pletikosa.

Madridski Atletico s minimalnih je 1-0 kao gost svladao Athletic u Bilbau, a strijelac jedinog gola na utakmici bio je Fernando Torres u 38. minuti. Ovim pobjedama Barcelona i Atletico su stigli do 79 bodova, dok Real ima bod manje.

Alen Halilović igrao je do 82. minute za Sporting iz Gijona koji je ostvario važnu 2-1 (1-1) pobjedu u borbi za ostanak protiv Seville. Gosti su poveli preko Iborre (8), a preokret su donijeli Krychowiak (22-ag) i Lopez (90+1).

Ovom pobjedom Sporting je izašao iz zone ispadanja, sada je 17. sa 32 boda, dva više od 18. Granade koja u četvrtak igra na svom terenu protiv 19. Levantea koji ima 28 bodova.

Duje Čop igrao je do 85. minute u 1-1 (0-0) remiju Malage protiv Rayo Vallecana. Goste je u vodstvo doveo Baena (62), a poravnao je Ricca (90+1) na asistenciju Santa Cruza koji je u igru ušao umjesto Čopa.

Josip Radošević nije konkurirao za nastup u dresu Eibara koji je pretrpio težak 0-4 (0-3) poraz na gostovanju kod Valencije.

REZULTATI 34. KOLA,

Utorak:

Espanyol - Celta 1-1 (Asensio Willemsen 39 / Aspas 28)

Betis - Las Palmas 1-0 (Van Wolfswinkel 83)

Srijeda:

Deportivo - Barcelona 0-8 (Suarez 11, 24, 53, 64, Rakitić 47, Messi 73, Bartra 79, Neymar 81)

Malaga - Rayo Vallecano 1-1 (Ricca 90+1 / Baena 62)

Athletic - Atletico 0-1 (Torres 38)

Valencia - Eibar 4-0 (Alcacer 10, 28, 40, Cancelo 56)

Sporting - Sevilla 2-1 (Krychowiak 22-ag, Lopez 90+1 / Iborra 8)