Ovo se rijetko viđa

Pogledajte ovu sramotu: Potukli se suigrači, rastavljali ih protivnički igrači

Igrači St. Johnstonea međusobno su se potukli na utakmici pa su obojica isključeni...

Nije strano da se navijači potuku na tribinama, ali kada se na terenu potuku igrači iste momčadi, to je dodatna sramota, a upravo se to dogodilo u porazu St. Johnstonea na gostovanju kod Hamiltona (0:1) u škotskom Premiershipu.

Glavni akteri bili su branič Richard Foster i veznjak Danny Swanson. Pred kraj prvog poluvremena jedan drugome nešto su prigovarali, nakon poluvremena je nastao kaos. Igrači su se uspjeli potući, a da na terenu ne bi bilo i krvi pobrinuli su se njihovi suigrači, treneri, pa čak i protivnički igrači koji su odvukli ratoborni dvojac na suprotne strane dok su domaći navijači skandirali: 'Fight, fight!'

Na kraju su oba igrača zaradila crvene kartone, a St. Johnson je izgubio 1:0 golom u 89. minuti utakmice od momčadi koja je do ove pobjede bila na posljednjem mjestu Premiershipa.