Bravo, momci!

FOTO Uvjerljiva pobjeda U-21 Hrvatske, na vrhu sa sjajnim učinkom

Hrvatska U-21 reprezentacija ostvarila je lijep rezultat uoči okršaja s favoritom kvalifikacijske skupine.

Hrvatska U-21 reprezentacija pobijedila je San Marino 4:0 i time u četvrtom nastupu stigla do četvrte pobjede.

U skupini 6 kvalifikacija za Europsko prvenstvo koje će se 2017. održati u Poljskoj Hrvatska je vodeća s maksimalnih 12 bodova i impresivnom gol razlikom 12:0 uoči okršaja sa Španjolskom (utorak, 18:45, Rujevica).

Izabranici Nenada Gračana lako su se na šibenskom Šubićevcu obračunali s nejakim San Marinom i samo je bilo pitanje s koliko će golova u mreži gosti otići s terena.

Prvi pogodak zabio je u 12. minuti Alen Halilović uz pomoć braniča gostiju Battistinija, a u 44. minuti Antonio Milić je glavom pogodio za 2:0. U 47. minuti na 3:0 je povećao Dino Perić na asistenciju imenjaka mu Mikanovića, a četiri minute kasnije u strijelce se upisao i Marko Pjaca za konačnih 4:0.