Krešić krivi suđenje za poraz

Krešić: 'Sudac nas je triput pokrao!'

Hrvatski trener Sergije Krešić bio je nezadovoljan suđenjem na utakmici njegove Numacije u gostima kod Seville i tvrdi da je pobjednički pogodak Renata u 82. minuti za 1:0 pao nakon zaleđa.

Po Krešićevom je mišljenju Carlos Clos Gomez u tri navrata teško oštetio njegovu momčad, te izravno pridonio osvajanju sva tri boda domaćih nogometaša na Sanchez Pizjuan stadionu.

'Nije nam sudio čisti 11-erac u 48.minuti, nakon čega nam je isključio Cismu. Konačno, na kraju nije dosudio očigledno zaleđe u akciji iz koje je Renato zabio jedini gol na utakmici u 81.minuti,' rekao je Krešić nastavivši:

'Ostali smo desetoricom i opet stvorili četiri izgledne situacije za ugrožavanje Sevillina gola. Radije bih da smo pobijedili, ali mi je također drago što smo pokazali sposobnost za to. Stoga moramo biti sretni, iako smo ostali bez ijednog boda.'

'Kad je u pitanju naša prvoligaška budućnost, optimističan sam. U tom me raspoloženju drži dnevno ponašanje i stavovi igrača. Svejedno, znam da je pred nama težak put borbe za opstanak. Trebamo i bodove, dobre predstave neće biti dovoljne same po sebi, zaključio je trener Numancije, koja se trenutačno nalazi na 15. mjestu ljestvice 20 klubova Primere.