Subašić se ozlijedio, Monaco velikim preokretom slavio u derbiju kola

Klub iz Kneževine imao je okršaj s konkurentom za mjesto u Ligi prvaka.

Danijel Subašić (Foto: AFP) (Foto: Afp)

U najzanimljivijoj utakmici 24. kola Ligue 1 Monaco je s 3:2 svladao Lyon.

Nama je najvažnije vijest s ove utakmice da se najbolji hrvatski vratar Danijel Subašić ozlijedio te je u 15. minuti morao izaći iz igre.

Konačnim rezultatom domaćini mogu biti presretni jer su cijelo drugo poluvrijeme igrali s igračem manje nakon što je u 44. minuti zbog drugog žutog kartona isključen Balde Keita.

K tome, Monaco je imao i dva gola zaostatka, nakon što su Diaz u 12. i Traore u 28. bili strijelci za goste.

U 31. je Keita smanjio, a pet minuta kasnije Radamel Falcao uspio poslati loptu u mrežu nakon što mu je Lyonov vratar obranio udarac s bijele točke.

VIDEO ----> Monaco - Lyon 3:2

Pobjedu je Monacu donio Rony Lopes u 89. minuti.

U preostalim dvama nedjeljnim utakmicama Caen je s 3:2 svladao Nantes (prvi gol za domaćine iz penala je postigao Ivan Santini), a Guingamp je kao gost pobijedio Rennes s 1:0.