Povratak nakon suspenzije

Suarez spreman za Real: Pogledajte kako je zabio gol u prvoj utakmici!

Luis Suarez zabio je gol za Urugvaj protiv Saudijske Arabije...

Kontroverzni urugvajski napadač Luis Suarez u petak je u prijateljskoj utakmici protiv Saudijske Arabije u Jeddahu odigrao svoju prvu utakmicu nakon što je na Svjetskom prvenstvu u Brazilu ugrizao talijanskog braniča Giorgija Chiellinija, a svoj je povratak na travnjak obilježio pogotku u susretu koji je okončan rezultatom 1-1.

Suarez je doveo Urugvaj u vodstvo u 47. minuti, a na konačnih 1-1 poravnao je Naif Hazazi u posljendjoj minuti.

Suarez je u Jeddahu igrao do 69. minute.

Inače, Suarez je nakon ugriza Chiellinija 24. lipnja kažnjen s četiri mjeseca zabrane nastupa, a kasnije mu je kazna ublažena tako da može igrati u prijateljskim susretima.

Na svoj prvi nastup u dresu novoga kluba Barcelone, u koju je stigao ovoga ljeta iz Liverpoola morat će pričekati još dva tjedna, a očekuje se kako će debitirati u dresu "blau-grane" u derbiju protiv madridskog Reala 26. ovog mjeseca.