Ništa od pokera pobjeda

Stop za Mourinhove trupe: Kamerunac zaustavio Manchester United!

Crveni vragovi su gubili pa uspjeli okrenuti, ali se kući vraćaju s jednim bodom.

U posljednjem susretu subotnjeg programa 4. kola Premierlige Stoke je na domaćem terenu odigrao 2:2 protiv Manchester Uniteda, te je tako prekinuo pobjednički niz "crvenih vragova".

Nakon tri pobjede na startu Premierlige i gol-razlike 10:0, očekivao se novi trijumf Manchester Uniteda, ali to je spriječio Eric Maxim Choupo-Moting, koji je bio dvostruki strijelac za Stoke, u 43. i 63. minuti.

Kamerunski napadač Choupo-Moting rođen je u Njemačkoj, a u Stoke je stigao ovog ljeta iz Schalkea.

Za Manchester United su zabili Marcus Rashford (45+1) i Romelu Lukaku (57).

U ranijim susretima Manchester City je razbio Liverpool, dok je za Everton debitirao Nikola Vlašić, odigravši posljednjih 10-ak minuta dvoboja u porazu od Tottenhama (0:3).