Bez Modrića ne ide

Šokantan poraz Reala na Santiago Bernabeuu: Kraj snova o naslovu prvaka!

Kraljevski klub u jednom trenutku prvog poluvremena imao vodstvo i činilo se da kontrolira tijek dvoboja, ali...

Ramos isključen (Foto: AFP) (Foto: Afp)

U 24. kolu Primere na Santiago Bernabeuu je Real Madrid nokautiran od Girone! Gosti su slavili s 2:1 i to nakon što je Kraljevski klub na poluvremenu vodio.

Real je poveo u 25. minuti kada je Casemiro glavom pospremio loptu u mrežu nakon ubačaja Tonija Kroosa.

Vodstvo su imali sve do 64. minute kada je Sergio Ramos igrao rukom i skrivio jedanaesterac, za što je dobio žuti karton. Christian Stuani je bio siguran realizator i Girona je izjednačila.

U 75. minuti je Portu zabio za totalni preokret i potpuni šok na Santiago Bernabeuu.

Kao "šlag na tortu" Realu je stigao i drugi žuti karton Ramosa u finišu utakmice. Kapetan madridskog sastava tako će propustiti gostovanje kod Levantea u idućem kolu.

Luka Modrić je zbog akumuliranih žutih kartona morao propustiti ovaj dvoboj.

Ovaj poraz predstavlja težak udarac šampionskim ambicijama Reala. Madriđani su, nakon što je sinoć Barcelona svladala Villarreal, na velikih devet bodova zaostatka.