Carpi se spašava?

VIDEO Verona golčinom iz slobodnjaka srušila Milan i - ispala

Tri su kola do kraja talijanskog nogometnog prvenstva, a velikan sa San Sira dobio je novi šamar.

Nakon utakmice Roma - Napoli (1:0, Nainggolan) odigrana su i dva posljednja dvoboja 35. kola Serie A.

Verona je pobijedila Milan 2:1, ali je unatoč tome izgubila sve izglede za ostanak jer je Carpi na svom terenu svladao Empoli 1:0.

Rossoneri su u Veroni poveli golom Jeremyja Meneza u 21. minuti, ali domaćini su okrenuli u posljednjih 20-ak minuta. Giampaolo Pazzini je u 72. realizirao jedanaesterac, a u petoj minuti sudačke nadoknade Luca Siligardi fantastično pogađa iz slobodnog udarca za veliko slavlje Verone.

Ante Rebić igrao je za Veronu do 39. minute kada ga je zamijenio Romulo.

Posljednja Verona je tako stigla do 25 bodova, ali 17. Carpi joj je potom minimalnom pobjedom protiv Empolija golom Kevina Lasagne (85) pobjegao na nedostižnih 10 bodova.