Igrali Pašalić i Badelj

Iskoristili kiks Rome: Preokret Atalante u Firenci i važan trijumf u borbi za LP

Najbolja četiri sastava iz Serie A izborit će nastup u Ligi prvaka sljedeće sezone.

Nogometaši Atalante iz Bergama u susretu su 23. kola talijanskog prvenstva kao gosti u Firenci svladali Fiorentinu sa 2:1 (0:1).

Domaći su poveli u prvom poluvremenu pogotkom Chiese (32), ali u nastavku su Zapata (49) i Malinovski (72) donijeli preokret.

Mario Pašalić igrao je za Atalantu do 64. minute kada ga je zamijenio strijelac drugog gola Malinovski, dok je Milan Badelj igrao za Fiorentinu od 85. minute.

Četvrta Atalanta sada ima 42 boda, tri više od pete Rome koja je u petak izgubila na svom terenu od Bologne (2:3), dok je Fiorentina ostala 14. sa 25 bodova.