Montella na rubu otkaza

Roma nokautirala Milan na San Siru: Šah-mat Džeke i Florenzija!

Dugo se činilo da će dvoboj završiti bez pogodaka, ali onda su Rimljani postigli dva u pet minuta i tu je priči bio kraj.

U derbiju sedmog kola Serie A Roma je na San Siru pobijedila Milan s 2:0 čime su Rossoneri upisali drugi uzastopni ligaški poraz.

Roma je slavila golovima Edina Džeke (72) i Alessandra Florenzija (77), a očajno izdanje Milana upotpunio je Hakan Calhanoglu zaradivši crveni karton u 80. minuti.

Nikola Kalinić je igrao do 79. minute i imao je jednu lijepu priliku, ali je Alisson obranio njegov udarac.

Nakon drugog uzastopnog poraza i trećeg u prvih sedam kola Vincenzo Montella se našao na rubu otkaza.

Talijanski mediji navode kako kineski vlasnici nisu zadovoljni radom aktualnog trenera i njegovo mjesto mogao bi zauzeti Carlo Ancelotti koji je prošlog tjedna dobio otkaz u Bayernu.