Boban srušio Split

Rijeka zdrobila Zadar: Hat-trick Moisesa i pogodak s centra!

U najvećem derbiju hrvatskog nogometa Dinamo je na stadionu Poljud pred 16.000 gledatelja pobijedio Hajduk 3-2 postigavši dva gola u sudačkoj nadoknadi utakmice, dok je Rijeka s čak 6-1 nadigrala Zadar.

U Rijeci su domaćini s čak 6-1 pobijedili Zadar, uz tri pogotka Brazilca Moisesa, te pogodak s centra igrališta Cvijanovića. Zagreb je na svom stadionu s 2-1 pobijedio Split, uz dva pogotka Gabriela Bobana.

FOTO Poljud šokiran: Dinamo 'okrenuo' Hajduk u sučevoj nadoknadi!

Hajduk je do 70. minute vodio 2-0 golovima Sušića (8) i Milića (40), no 'modri' su uspjeli okrenuti rezultat. Čop je u 71. minuti smanjio, a potom u 90. i izjednačio. Pobjednički pogodak za goste zabio je Henriques u četvrtoj minuti sudačke nadoknade. Za sva tri gola Dinama asistirao je Soudani. (Hina)

REZULTATI 7. KOLA:

Hajduk Split - Dinamo Zagreb 2-3 (Sušić 8, Milić 49/Čop 71,90,Henriquez 90+4)

Rijeka - Zadar 6-1 (Kramarić 12, Tomečak 20, Moises 30, 38, 87, Cvijanović 85/Terkeš 16)

Zagreb - RNK Split 2-1 (Boban 54, 61/Bagarić 62)