Fifa pokreće istragu

Suarez opet pokazao 'tamnu stranu': Sijevnula šaka!

Urugvajski nogometni reprezentativac Luis Suarez očito ne može odigrati jednu utakmicu, a da ne bude u centru pažnje zbog neke kontroverzne situacije...

Tako je bilo i na kvalifikacijskoj utakmici za odlazak na Svjetsko prvenstvo 2014. godine u gostima kod Čilea, u kojoj je Urugvaj poražen s 2-0.

Aktualni pobjednik Copa Americe imao je korner u 34. minuti prvog poluvremena, pri zaostatku 1-0, kada se Suarez odlučio osloboditi svog braniča koji ga je držao udarcem šakom u bradu!

Glavnom sucu utakmice promaknuo je taj incident, pa je napadač Liverpoola prošao nekažnjeno. No, Međunarodna nogometna organizacija (FIFA) pokrenula je istragu, te će sudeći prema snimci suspendirati Suareza na barem jednu utakmicu.