U stilu Ibrahimovića

Pogledajte spektakularan gol Ameobija u odličnoj utakmici Italije i Nigerije

Talijanska i nigerijska nogometna reprezentacija remizirale su 2-2 u prijateljskom susretu odigranom na londonskom Craven Cottageu...

U jubilarnoj 50. utakmici Cesarea Prandellija kao talijanskog izbornika poveli su "azzurri" preko Giuseppea Rossija već u 12. minuti.

Rossija je poslužio Mario Balotelli, a Fiorentinin je napadač kasnije poentirao lijepo prebacivši suparnika. Bio mu je to prvi gol za talijansku reprezentaciju nakon 899 dana.

Goal Dike Italy 1-1 Nigeria (18-11-2013... by Sport-Today-2014

Nigerijci su uspjeli posve preokrenuti rezultat već do poluvremena golovima Chinedua Dikea i Shole Ameobija. Kod Dikeovog gola Ameobi je bio asistent, dok je potonjeg Newcastleov napadač zabio lijepim volejem s prve vratnice nakon dodavanja Francisa Benjamina.

Goal Shola Ameobi Italy 1-2 Nigeria (18-11-2013... by Sport-Today-2014

Konačnih je 2-2 postavio Emmanuele Giaccherini okončavši lijepu akciju koja je započela s desne strane. Asistent kod pogotka bio je Antonio Candreva. (TS)