Fešta u Sinju

Odličan uvod u Srbiju: Mali Vatreni bolji od talenata Reala i Barce!

Hrvatska kadetska reprezentacija ostvarila je vrlo važnu pobjedu na startu elitnog kola kvalifikacija za Europsko prvenstvu

Izabranici Ivana Gudelja u Sinju su svladali vršnjake iz Španjolske 3:2.

Hrvatska je povela pogotkom Petra Mamića u 45. minuti, a na 2:0 u 48. minuti digao je kapetan, Hajdukov wonderkid Josip Bašić. Španjolci su se vratili u 56. minuti (Mario Gonzalez), ali Fran Brodić u 67. povećava na 3:1. Konačnih 3:2 postavio je Adama Traore u 79. minuti susreta.

Dodajmo kako je utakmica bila prožeta velikom nervozom i grubim startovima, pa su gledatelji na stadionu Junaka vidjeli i tri crvena kartona (našima Šunjiću i Roguljiću te kapetanu Španjolske Tarinu).

Iduću utakmicu Hrvatska igra u subotu protiv Francuske.