Messi i društvo loši

Novi kiks Argentine, poluprazan stadion u Buenos Airesu

Nogometna reprezentacija Argentine nije uspjela doći do druge pobjede u južnoameričkim kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo 2014. godine koje će se održati u Brazilu...

Argentinci su na stadionu Monumental u Buenos Airesu odigrali 1-1 protiv slabašne reprezentacije Bolivije kojoj je ovo bio prvi bod u dosadašnjem dijelu kvalifikacija. Poluprazan stadion u Buenos Airesu nije imao bogzna što za vidjeti od svojih ljubimaca koji su, unatoč premoći u posjedu lopte, bili izrazito neefikasni i nemaštoviti u napadu.

Bolivija je povela u 56. minuti susreta preko Marcela Morena Martinsa koji je najprije ukrao loptu neopreznom Demichelisu koji se s njom poigravao kod svog kaznenog prostora, a zatim je njega i Burdissa posložio na zemlju prije negoli je s pet metara zakucao loptu u bliži gornji kut vratara Romera.

Konačnih 1-1 postavio je četiri minute kasnije Ezequiel Lavezzi koji je samo minutu ranije ušao u igru zamijenivši Ricarda Alvareza. Bio je to prvi Lavezzijev pogodak u službenim utakmicama za reprezentaciju, ne računajući prijateljske.

Argentina nakon tri odigrane utakmice ima četiri boda i nalazi se na diobi prvog mjesta zajedno s Urugvajem koji ima identičnu statistiku, ali i utakmicu manje.

Redoslijed: 1. Urugvaj 4 (2 utakmice), 2. Argentina 4 (+1), 3. Ekvador 3 (-1), 4. Kolumbija 3 (+1)...