Igrao Drmić, zabio Kasami

Korejci preokretom svladali Švicarsku

U prijateljskom ogledu igranom u Seoulu Južna Koreja je kao domaćin iznenađujuće s 2:1 savladala nogometnu reprezentaciju Švicarske.

Pajtim Kasami doveo je goste u rano vodstvo, točnije nakon manje od sedam minuta igre u prvom poluvremenu, a isti je rezultat stajao sve do 30-ak minuta prije isteka 90. minute. Tada najprije Jeong-Ho Hong u 59. poravnava na 1:1, a pobjedu, tri minute prije isteka regularnih 90 minuta utakmice, domaćinu donosi Chung-Yong Lee.

Za goste je od 85. minute zaigrao i Josip Drmić, napadač njemačkog Bundesligaša Nürnberga hrvatskih korijena.