Uvjerljivi Brazilci

Kaka oduševio i opet zabio: Komplicira se situacija u Real Madridu

Brazilska nogometna reprezentacija lakoćom je savladala Japan s 4-0 u prijateljskom susretu igranom u poljskom Wroclawu...

Dvama golovima Neymara, te po jednim Paulinha i Kake trijumfirala je momčad Mane Menezesa uvjerljivo po drugi put u dva tjedna. Podsjećamo, prošlog je tjedna "seleçao" savladao Irak 6-0 u prijateljskom susretu igranom u Švedskoj.

Iako su Japanci prošlog petka uspjeli iznenadti Francusku minimalnom 1-0 pobjedom, isto im nije uspjelo i protiv domaćina sljedećeg SP-a 2014. godine.

Defenzivni veznjak Corinthiansa Paulinho doveo je Brazil u vodstvo u 13. minuti dalekometnim udarcem izvan ruba kaznenog prostora. Potom je dva gola zabio Neymar, iz jedanaesterca i iz neposredne blizine nakon ubacivanja iz kornera, da bi točku na i u 76. minuti postavio Kaka. Playmakeru Reala ovo je bio novi pogodak u dresu Brazila, nakon što je nedavno zabio i Iraku. Čini se kako će Mourinho imati slatke brige, birajući između Özila, Modrića i preporođenog Kake...

Mogao je Brazil slaviti još i uvjerljivije, ali je okvir gola u dva navrata spašavao Japance (Kaka i Hulk). (TS)