breaking news !: UŽIVO Milanović: "Ovo je priprema za državni udar"
Kakva golčina!

Hoće li nakon ovog Arsenal požaliti što je dao englesku 'desetku'?

Mlada engleska reprezentacija razbila je vršnjake iz Belgije, a svi još pričaju o pogotku Henrija Lansburyja.

Engleska U-21 reprezentacija samljela je Belgijance s čak 4:0 i tako vrlo vjerojatno osigurala prvo mjesto u kvalifikacijskoj skupini za Euro 2013 ispred Norveške i Belgije. U odsustvu Stuarta Pearcea, koji je vodio A momčad u porazu od Nizozemske na Wembleyju, mlade je Engleze do pobjede odveo Brian Eastick.

No, zvijezda večeri bio je igrač s brojem 10 – Henri Lansbury. Njegov pogodak 9. minuti za 1:0 bio je pravo remek-djelo, iako je upitno je li baš ciljao u mrežu ili na glavu nekog od suigrača.

Inače, radi se o igraču Arsenala starom 21 godinu koji je od prošlog ljeta posuđen West Hamu. Prije toga na posudbi je bio u Norwichu, a Arsene Wenger možda razmisli i o vraćanju Lansburyja u redove Topnika.

Pokazao se inače vrlo korisnim jer je prije desetak dana čak stao i na gol West Hama kada je isključen Robert Green, a vratara na klupi Čekićara nije bilo. Branio je drugo poluvrijeme i ni primio gol protiv Blackpoola.