'Sramim se'

Bizarno: Mascherano otkrio zašto je udario jadnog vozača kolica!

Javier Mascerano isključen je u remiju Ekvadora i Argentine 1:1.

Argentina je odigrala 1:1 u Ekvadoru, a sam rezultat zasjenio je nevjerojatan ispad Javiera Mascerana. Barcin nogometaš u 89. je minuti nogom udario vozača vozila kojim je napuštao teren zbog ozljede.

Glavni sudac se konzultirao s pomoćnikom i na kraju mu potpuno zasluženo pokazao crveni karton. Što je nagnalo Mascherana na ovakav potez nije poznato...

''Sramim se toga što sam napravio. Dovoljno sam odrastao da priznam svoje pogreške, a ove se sramim. Tužan sam'', rekao je Argentinac, koji je potom objasnio zbog čega je udario vozača:

''Išao je prebrzo i imao sam osjećaj da ću ispasti s vozila. Upozorio sam ga nekoliko puta, ali me ignorirao. No to nije opravdanje mojeg poteza'', zaključio je.

Argentina je vrlo rano, već u 3. minuti, povela 1-0 pogotkom Sergija Agüera iz penala, ali Ekvador je bio daleko od momčadi koja će se predati tako rano, a pokazalo se kasnije, konačnih je 1-1 postavio udarcem glavom Castillo u 17. minuti.

Živahna je i dinamična bila utakmica do samog kraja u kojoj su čak bolje šanse imali domaći nogometaši. Lionel Messi je za goste ušao u igru u 61. minuti.