Bez Jovetića

Crna Gora ispred Engleza: Đetići slave i marširaju prema Brazilu

Uz veliki broj prijateljskih utakmica, ove srijede na programu su bila i dva prijateljska ogleda.

Prvi su na teren, u skupini H, izašli nogometaši Crne Gore i San Marina, a domaćini su u Podgorici u četvrtom kolu stigli do treće pobjede, zahvaljujući kojoj su preuzeli vodstvo u grupi (imaju deset bodova, dva više od Engleza).

Đetićima nije smetalo neigranje najboljeg igrača Stevana Jovetića - sve dileme oko pobjednika već u prvom poluvremenu s dva pogotka riješio je Andrija Delibašić. U nastavku je priču zaključio Zverotić, za glatkih 3:0.

Utakmica skupine F, između Sjeverne Irske i Azerbejdžana, počela je u 20:45.